REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  16
  września
  Sobota
  miejsce Pływalnia Aqua Relaks oraz Park Kultury w Powsinie
  bilety Wstęp wolny
  REKLAMA

  Kolejna impreza dla fanów – amatorów triathlonu zbliża się wielkimi krokami. 400 metrów pływania, 10 km rowerem oraz 3 km biegu – to dystanse, z którymi zmierzą się uczestnicy imprezy IX TRIATHLON WARSZAWSKI – OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W TRIATHLONIE I AQUATLONIE pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

  Według specjalistów triathlon to sport dla ludzi z wyjątkową wytrzymałością organizmu i wszechstronną kondycją. Trzeba dobrze pływać, mieć siłę na jazdę rowerem oraz zdrowie do biegania. Triathlon to sport dla ludzi, których nie zrażają przeciwności i którzy potrafią wytrwale dążyć do celu.

  Ta nietypowa, bardzo amatorska formuła zawodów – nietypowa, bo konkurencja pływacka rozgrywana jest na pływalni – to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na krótkich dystansach i dobry moment na rozpoczęcie przygody z nową formą rywalizacji sportowej.

  Tegoroczne zmagania odbędą się 16 września na pływalni Aqua Relaks, a następnie przeniosą się do Parku Kultury w Powsinie, gdzie zawodnicy z uzyskanym wcześniej handicapem, wystartują do konkurencji rowerowej i biegowej.

  Każdego roku przy okazji zmagań w triathlonie, zostanie zorganizowany także Aquatlon (200 metrów pływania, 1000 metrów biegu), skierowany jedynie dla dzieci oraz Triatlon Rodzinny – konkurencja sztafetowa dla rodzin.

  Przełamywanie barier i pokonanie samego siebie przypadło zawodnikom do gustu, czemu dają wyraz przy coraz to większym zainteresowaniu tego typu imprezą. W tym roku przygotowaliśmy 220 pakietów startowych dla naszych uczestników.

  Organizator: Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wraz ze współorganizatorami: Parkiem Kultury w Powsinie oraz Uczniowskim Klubem Sportowym G8, zachęcają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do wspólnej zabawy. Dla osób myślących o startach w zawodach triathlonowych na dłuższych dystansach, będzie to doskonała okazja do sprawdzenia swoich sportowych umiejętności.

  Organizatorzy przygotowali dla uczestników atrakcyjne nagrody, medale i trofea. Po zakończonej rywalizacji na wspólne biesiadowanie zaprasza partner tegorocznej edycji triathlonu Restauracja Powsin. Uczestnicy będą mogli zregenerować siły przy posiłku z grilla. Warto zapisać się już dziś!

  Zapraszamy na stronę www.ucsir.pl, znajdą tam Państwo regulamin imprezy oraz oświadczenia i formularze.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0337 sekundy
  do góry strony