REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  19
  września
  Wtorek
  godzina 10:00 - 18:30
  miejsce ul. Lanciego 3, lok. U9
  bilety Wstęp wolny
  REKLAMA

  Zapraszamy Państwa na wtorkowe spotkania i zajęcia w Fundacji „KLUBOTEKA DOJRZAŁEGO CZŁOWIEKA”. Każdy znajdzie coś dla siebie!

  We wtorki:

  • w godz. 10:00 – 12:00 organizowane są GRY PLANSZOWE. 
   Tak zwane nowoczesne planszówki ćwiczą pamięć, logiczne myślenie, wytrwałość w działaniu, wyobraźnię przestrzenną, zręczność, zacieśniają więzi międzyludzkie i międzypokoleniowe. Uczą nas trudnej sztuki przegrywania i wygrywania, która jest nam potrzebna na każdym etapie życia
    
  • w godz. 14:30 - 16:30 zapraszamy na warsztaty dramy, które poprowadzi aktorka – Grażyna Kopeć. Projekt „Kolorowy świat II edycja” współfinansuje m.st. Warszawa, Dzielnica Ursynów.
   Warsztaty dramy to możliwość spotkania z  innymi ludźmi i nawiązania nowych kontaktów. Drama jest narzędziem,  dzięki któremu można dostrzec sprawy, detale, rozwiązania o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. U podstaw dramy leży zabawa, która jest najlepszą i najbardziej stymulującą rozwój człowieka metodą. Na różnych etapach życia. Również w wieku emerytalnym. Drama wykorzystuje język teatru. Uczestnicy dramy poprzez wyobrażanie, odtwarzanie i spontaniczne działania intuicyjne pokonują swoje przeszkody czy zahamowania.  Wykorzystują swój twórczy potencjał. Dodatkowo miło spędzają czas.
    
  • w godz. 16:30- 18:30 zachęcamy do udziału w KLUBIE OPOWIADACZA HISTORII. 
   SERCE SŁOWA – KLUB OPOWIADACZA HISTORII – prowadzi Grzegorz Kosson  – pisarz i strateg; zakochany w opowieściach i Ursynowie, któremu poświęcił książkę Warstwy. (wolontariat)
   Lubisz słuchać opowieści? Lubisz opowiadać? Doświadczyłeś czegoś, czym chcesz się podzielić? A może czujesz opór przed opowiadaniem i pragniesz to zmienić? Zapraszamy na spotkania Klubu Opowiadaczy Historii. Bez wymagań wiekowych i biletów wstępu. Jedynym biletem wstępu jest miłość do opowieści, otwarte serce i uszy. Na spotkaniach Serce Słowa będziemy słuchać, opowiadać i pracować warsztatowo nad tworzeniem opowieści
    
  • w godz. 16:30 – 18:30 zachęcamy do udziału w KURSIE FOTO. 
   Zajęcia poprowadzi Maryla Zieleniewska-Felak – wieloletni pracownik TVP; dydaktyk seniorów; wykształciła całą grupę miłośników fotografii, którzy uczestniczą w Klubie Foto.

  Projekt „Karuzela pasji” finansuje m.st. Warszawa, Dzielnica Ursynów.
  Udział bezpłatny. Szczegółowe informacje: www.kluboteka.info

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0267 sekundy
  do góry strony