REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  8
  lutego
  Piątek
  godzina 18:00
  miejsce DK Imielin, ul. Dereniowa 6
  bilety karty wstępu

  Na koncert przygotowany z okazji 15 rocznicy śmierci wybitnego, polskiego artysty Czesława Niemena zaprasza Dom Kultury SMB „Imielin” (ul. Dereniowa 6).

  Wystąpią:

  Radek Świderski – gitara, wokal

  Krzysztof Chromiński – fortepian

  Tomasz Rogalski – saksofon tenorowy, instrumenty perkusyjne

  Paweł Brodowski – prowadzenie 

  Fenomenalne kompozycje do tekstów najwybitniejszych polskich poetów (Mickiewicz, Tuwim, Asnyk, Iwaszkiewicz i inni) w akustycznych aranżacjach i kameralnym wykonaniu. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak rzeka, Płonąca stodoła, Domek bez adresu, Obok nas, Wiem, że nie wrócisz, Pamiętam ten dzień.
  Wykonania tych utworów podejmą się Radosław Świderski – znany bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu; Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz Tomasz Rogalski – saksofon tenorowy, instrumenty perkusyjne.

  Wspomnienie o artyście: Paweł Brodowski (ex Akwarele – gitarzysta basowy w zespole Czesława Niemena, redaktor naczelny miesięcznika Jazz Forum).

  Kontakt: tel. 22 641 19 15, http://www.dkimielin.pl/kategorie/wydarzenia/

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1258 sekundy
  do góry strony