REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  16
  kwietnia
  Poniedziałek
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  W poniedziałek, 16 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy do ursynowskiego Multikina na koncert Natalii Nykiel z zespołem.

  Natalia Nykiel – wokalistka, autorka tekstów, muzyk.  Debiutanckim albumem „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku Nykiel otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział polskiego electro popu. Album uzyskał status złotej płyty, a single z tego wydawnictwa sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii. Jednocześnie Nykiel stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 150 milionów wyświetleń (teledyski do piosenek „Bądź duży” i „Error” są jednymi z najczęściej odtwarzanych video w Polsce, w latach 2015 i 2016 były najczęściej odtwarzanymi teledyskami w kraju).

  Nykiel wystąpiła na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą: m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Kraków Live Festival, czy Orange Warsaw Festival. Ma na koncie kilka tras klubowych. 20 października 2017 roku premierę miała jej druga płyta zatytułowana „Discordia”. Teledyski do singli „Spokój” i „Total błękit” promujących tę płytę obejrzano już ponad 12 milionów razy!

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu jednoosobowych kart wstępu (dwóch na jedno zgłoszenie) na koncert NATALII NYKIEL, w terminie 6 – 10  kwietnia wyślij zgłoszenie na adres: bilety.kultura@ursynow.pl  W tytule e-maila wpisz NATALIA oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 11 kwietnia otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 16 kwietnia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów odgodz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 16 kwietnia w godz. 17.00–18.00w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2.Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na to samo wydarzenie, żadne ze zgłoszeń nie będzie brało udziału w losowaniu.

  3. Podczas odbioru kart jedna osoba może przedstawić tylko jedno pisemne upoważnienie.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1(kobieta)-TOSIA.PL--12-03----11-04-2019
  Artykuł załadowany: 0.1031 sekundy
  do góry strony