REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  30
  listopada
  Sobota
  godzina 16:00
  bilety Wstęp wolny

  Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12 b) zaprasza 30 listopada na Koncert Zenka Kupatasy z zespołem, wystąpią również: Cała Góra Barwinków, Metka, Pull The Wire i Gorgonzolla.

  Zenek Kupatasa to kopciuszek polskiej sceny niezależnej, który od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat i pisał piosenki m.in. takie szlagiery jak „Klocki”, „Buraki”, czy „Serce”. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata sześć albumów. Swój siódmy album – „Darmowe Przytulasy” podpisuje po raz pierwszy swoim pełnym nazwiskiem i traktuje go jako nowy rozdział swojej przygody z muzyką.

  Cała Góra Barwinków to zespół, który należy do najważniejszych wykonawców rodzimej sceny ska/reggae, Metka to zespół tworzący muzykę składającą się zarówno z wesołych rytmów jak i niepokornych punkowych akordów, Pull The Wire porusza się w stylistyce punk rocka, Gorgonzolla to zespół towarzyszący na scenie takim zespołom jak: Kabanos czy Luxtorpeda.

  Czas trwania: 16.20-21.40

  Wstęp wolny.

  Koncert jest realizacją projektu do BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO 2019.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  Artykuł załadowany: 0.0817 sekundy
  do góry strony