REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  31
  grudnia
  Piątek
  godzina 20:00
  miejsce Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy", ul. Indiry Gandhi 9, Warszawa

  Sylwester w „Alternatywach”! Zapraszamy na wspaniały koncert Krystyny Durys Band „Złote czasy swingu” połączone z poczęstunkiem i szampańską zabawą.

  W programie koncertu znajdą się kompozycje z repertuaru niezapomnianych Dam Jazzu XX wieku oraz najpiękniejsze utwory klasyki amerykańskiego kina. Nie zabraknie też polskich przebojów znanych ze srebrnego ekranu. Wszystko w odświeżonych, swingujących aranżacjach Artura Jurka, Marka Jurskiego i Henryka Wieczyńskiego. Oprócz innych przebojów usłyszymy także „Over the Rainbow”, „Diamonds Are Girls Best Friends”, „Mack the Knife”, „Hello, Dolly!”, „Smile”, „Ach, jak przyjemnie”, „Już nie zapomnisz mnie”.

  Wyjątkowy głos Krystyny Durys i sześcioosobowy zespół swingowy spowodują, że cofniemy się do czasów pięknych melodii, wdzięku i elegancji.

  Bilety na wieczór sylwestrowy – https://bit.ly/3p6eQ9O. Bilety można nabyć także w recepcji. Zapraszamy na sylwestra w „Alternatywach”!

  W przypadku wystąpienia okoliczności, które uniemożliwią zorganizowanie koncertu i wieczoru sylwestrowego, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia przed 26 grudnia br.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.3207 sekundy
  do góry strony