REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  12
  listopada
  Wtorek
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów al. Ken 60
  bilety Wstęp wolny
  Koncert Urszuli Dudziak w Multikinie

  Koncert Urszuli Dudziak w Multikinie (Dzielnica Ursynów)

  Urszula Dudziak zaśpiewa w sali kinowej na Ursynowie. Będzie to kolejny koncert z cyklu „Multikoncert w Multikinie”. Bezpłatne wejściówki  można odbierać już 8 listopada.

  Bezpłatne karty karty wstępu (po dwie na jedna osobę) będą wydawane w holu głównym Urzędu dzielnicy Ursynów, al Ken 61 w piątek 8 listopada od godziny 17:00.

  Karty będzie można także wygrać w konkursie organizowany na facebook.com/warszawa.ursynow w dniach 6 i 7 listopada. Karty wstępu, które nie zostaną odebrane będą rozdawane we wtorek 12 listopada w godzinach     8:00- 16:00 w Multikinie.

  Urszula Dudziak jest jedną z najlepszych polskich wokalistek jazzowych. Nagrała ponad 50 albumów, współpracowała m.in. z takimi muzykami jak: Lester Bowie, Bobby McFerrin, Branford Marsalis, Adam Makowicz, Michał Urbaniak, Krzysztof Komeda czy Sting. Na scenie muzycznej zadebiutowała w 1958, gdy rozpoczęła współpracę z Krzysztofem Komedą. Później wielokrotnie występowała na warszawskim festiwalu Jazz Jamborre. Obdarzona niezwykłym głosem wokalistka w 1964 podjęła współpracę z Michałem Urbaniakiem. Nagrali wspólnie kilka albumów, w tym „Urszula” i „Urbaniak”. Zapraszamy na urodzinowy koncert URSZULI DUDZIAK, na którym jubilatka zaśpiewa między innymi materiał z najnowszej płyty "WSZYSTKO GRA".

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1317 sekundy
  do góry strony