REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  17
  grudnia
  Piątek
  godzina 18:00

  „Świąteczny Express Moskwa - Paryż” to koncert, w którym zabrzmią najbardziej znane i lubiane, światowe i polskie przeboje od lat 30-tych do nam współczesnych. Będą to piosenki polskie, angielskie, francuskie, hiszpańskie, rosyjskie w oryginalnych językach i po polsku. Zaproszenia do odbioru 14 grudnia 2021 wtorek od godz. 15.00.

  Koncert zwieńczą, ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata. Natalii Kovalenko na scenie towarzyszy baryton Marek Ravski oraz pianista Marcin Mazurek.

  Natalia Kovalenko – sopranistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Piotra Czajkowskiego w Kijowie wykonująca zarówno repertuar klasyczny, jak i rozrywkowy. Znakomicie odnajduje się w utworach niepozbawionych wartościowej treści i pięknych emocji. Ciągle jest w trakcie poszukiwania doskonałości w sobie i innowacji w sztuce.  Z należytym pietyzmem dba o to, aby opowiadane przez nią historie przemawiały do serc wszystkich słuchaczy. Od wielu lat mieszka w Polsce, gdzie z dużym powodzeniem koncertuje, zasiada również jako juror w wielu konkursach i festiwalach.

  Marek Ravski – śpiewak, muzyk, aktor, kompozytor, autor tekstów. Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim. Wokalista, aktor, autor tekstów, kompozytor. Współpracował z Teatrem Wielkim w Warszawie. Współzałożyciel i członek zespołu Lord’s Singers, z którym przemierzył całą Europę. Dysponuje fantastycznym, ciepłym, niskim głosem, którym posługuje się z wielką umiejętnością, wspartą talentem aktorskim oraz swobodą poruszania się w różnych gatunkach muzyki. Muzyka klasyczna, cerkiewna, rosyjskie romanse, ballady Okudżawy, rytmiczne i bardzo emocjonalne negro spirituals to tylko niektóre z obszarów, w których porusza się artysta.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0289 sekundy
  do góry strony