REKLAMAA1 ECHO RYTM 15.07.2022 - 14.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  15
  sierpnia
  Wtorek
  godzina 13:30
  miejsce Kościół (dolny) pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, al. KEN 101
  bilety Wstęp wolny

  We wtorek, 15 sierpnia o godz. 13:30 zapraszamy na uroczysty koncert w 97. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r. w wykonaniu grupy Big Band Ursynów.

  W programie znajdą się utwory patriotyczne, popularne piosenki żołnierskie i muzyka polska. Przed koncertem zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze w kaplicy Pamięci Narodowej.

  Big-Band Ursynów tworzą profesjonalni muzycy z ogromnym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej współpracy z uznanymi orkiestrami: Polskiego Radia, Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, Filharmonii Narodowej w Warszawie i Orkiestrą Reprezentacyjną Wojska Polskiego. Muzycy Big-Bandu Ursynów mogą pochwalić się występami prawie na całym świecie – grali zarówno w prestiżowych salach koncertowych, jak i na wielkich transoceanicznych liniowcach pasażerskich oraz w słynnych zagranicznych kurortach. Ponad połowa członków Big-Bandu Ursynów to mieszkańcy naszej dzielnicy.

  Zespół powstał w 2015 roku, a jego pierwszy koncert odbył się w Domu Sztuki. Skład cały czas się powiększa, także o młodych, wykształconych muzyków, m.in. z big-bandu Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.2821 sekundy
  do góry strony