REKLAMAA1 SanGiovanni 01.03.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  12
  grudnia
  Niedziela
  godzina 18:00
  bilety Wstęp wolny

  12 grudnia (piątek) zapraszamy na koncert „Grudzień'81 - koncert na 40-lecie wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce". Zespół wokalno-aktorski „Sonanto" wykona pieśni najważniejszych bardów „Solidarności". Wydarzenie rozpocznie się o godz.18.00 w Natolińskim Ośrodku Kultury. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie WEST. Patronem medialnym jest portal haloursynow.pl

  Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki można odbierać od 8 grudnia (środa), od godz. 12.00, w Natolińskim Ośrodku Kultury (ul. Na Uboczu 3), po wypełnieniu oświadczenia dotyczącego szczepienia przeciw COVID-19. Chęć udziału w wydarzeniu można zgłaszać także e-mailowo na adres: biuro@stowarzyszeniewest.pl.

  Zespół „Sonanto" wystąpi w najszerszym składzie wokalistów i instrumentalistów, przypominając publiczności pieśni najważniejszych bardów „Solidarności": Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, czy Macieja Pietrzyka. Koncert będzie muzyczną opowieścią o „Solidarności" - jej początkach, codziennym opozycyjnym życiu, dramacie Stanu Wojennego oraz ostatecznym zwycięstwie w walce z reżimem. W programie koncertu znajdzie się wiele pieśni, które po latach stały się symbolami „Solidarności” i tego okresu historii Polski.

  Koncert jest współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0901 sekundy
  do góry strony