REKLAMAA1 SanGiovanni 01.06.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  19
  października
  Czwartek
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu

  TYDZIEŃ FRANCUSKI NA URSYNOWIE

  W czwartek, 19 października o godz. 19:00 zapraszamy do Multikino Ursynów na wyjątkowy koncert dla Dalidy w 30. rocznicę śmierci artystki – ikony piosenki francuskiej, włoskiego pochodzenia, urodzonej w Egipcie, „ambasadorki” wielokulturowości, postaci niezwykłej i tragicznej zarazem.

  Na program koncertu składają się najpiękniejsze utwory z repertuaru Dalidy w interpretacji Justyny Bacz i Sergio Bettasa. Te nieprzemijające piosenki o miłości, pragnieniu, spełnieniu, rozstaniu zabrzmią po francusku, po polsku i nie tylko… Usłyszymy m.in. Gigi l’Amoroso, Paroles, paroles czy Besame mucho.

  Niezaprzeczalnym walorem koncertu są nowe, wysmakowane aranżacje autorstwa Mariusza Dubrawskiego, który poprowadzi ośmioosobowy zespół znakomitych muzyków.

  Wykonawcy: Justyna Bacz – śpiew, scenariusz i tłumaczenia piosenek
  Gościnnie: Sergio Bettas – śpiew
  Zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego

  Justyna Bacz – piosenkarka, lingwistka, jest laureatką szeregu nagród na festiwalach piosenki, m.in. w Paryżu na Festiwalu „Dni Georges’a Brassensa” („Journées Georges Brassens”), na Europejskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Châteauroux we Francji (nagroda za wykonanie piosenki z własnym tekstem), Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie, Przeglądzie Piosenek G. Brassensa w Poznaniu, Festiwalu Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Jest także autorką tekstów oraz tłumaczeń piosenek z francuskiego i rosyjskiego. Nagrała cztery albumy: Tête-à-tête, Brassens mon amour, Empatik i Francuska chanson française, bardzo pochlebnie przyjęte przez krytyków i publiczność.

  Obowiązują karty wstępu!

  - Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na koncert JUSTYNY BACZ pt. DALIDA – PIEŚŃ MIŁOŚCI – CHANT D’AMOUR, w terminie 12–15 października wyślij zgłoszenie na adres: bilety.kultura@ursynow.pl.
  - W tytule e-maila wpisz BACZ oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.
  - Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 16 października otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.
  - Nie zostałeś wylosowany? 19 października sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Urzędzie Dzielnicy Ursynów od godz. 10. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 19 października o godz. 17 w Urzędzie Dzielnicy.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1454 sekundy
  do góry strony