REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  16
  listopada
  Czwartek
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 61
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu

  TYDZIEŃ SENIORA NA URSYNOWIE

  W czwartek, 16 listopada, o godz. 19:00 zapraszamy na koncert Skaldów pt. "Szanujmy wspomnienia". Patronem medialnym imprez w ramach TYGODNIA SENIORA NA URSYNOWIE jest portal haloursynow.pl 

  Wykonawcy:
  Andrzej Zieliński – instrumenty klawiszowe, organy, fortepian, śpiew
  Jacek Zieliński – skrzypce, trąbka, instrumenty klawiszowe, śpiew
  Konrad Ratyński – gitara basowa, śpiew
  Jerzy Tarsiński – gitary, śpiew
  Grzegorz Górkiewicz – instrumenty klawiszowe, śpiew
  Jan Budziaszek – perkusja i instrumenty perkusyjne

  Skaldowie – to bez wątpienia fenomen w historii polskiej muzyki rozrywkowej: jedna z najbardziej oryginalnych, a zarazem najbardziej popularnych grup jakie kiedykolwiek powstały w Polsce. Zespół legenda, który w blisko 50-letniej działalności przedstawił tak bogaty i różnorodny repertuar, że zaszufladkowanie go w jednym konkretnym gatunku muzycznym wydaje się zadaniem prawie niemożliwym.

  W ich twórczości odnajdujemy nie tylko różne odmiany beatu, popu, ale również niezwykle popularny w latach 70. rock progresywny, a nawet jazz-rock. Główny kompozytor i lider zespołu, Andrzej Zieliński, w swoich kompozycjach kreatywnie wykorzystuje i przetwarza nie tylko wyżej wspomniane gatunki, ale często wzbogaca je o elementy muzyki góralskiej i klasycznej. W ten sposób swojej twórczości nadał oryginalny i niepowtarzalny charakter, który sprawił, że mimo upływu lat utwory Skaldów nadal brzmią świeżo i porywająco.

  Grupa wydała kilkanaście albumów (ostatni – Oddychać i kochać – w 2010 r.) i od lat występuje w niezmienionym składzie.

  Multikino Ursynów
  al. Komisji Edukacji Narodowej 60
  Szczegóły: tel. 22 443 72 45, www.ursynow.pl

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na koncert zespołu Skaldowie:
  — w dniach 8–12 listopada wyślij zgłoszenie na adres kino.kultura@ursynow.pl w tytule e-maila wpisz SKALDOWIE oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.
  lub
  — w dniach 8–10 listopada w godz. 8.00–16.00 przyjdź do Punktu Informacji w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. Komisji Edukacji Narodowej 61) i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 13 listopada otrzymasz e-mail lub sms z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 16 listopada sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Urzędzie Dzielnicy Ursynów od godz. 9.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 16 listopada w godz. 17.00–19.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0988 sekundy
  do góry strony