REKLAMAA1 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  2
  czerwca
  Piątek
  miejsce Stary Kampus SGGW
  bilety Wstęp wolny dla studentów wraz z osobami towarzyszącymi

  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego oraz Rada Uczelniana Samorządu Studentów SGGW zapraszają w dniach 2-3 czerwca na URSYNALIA 2017.

  Strefę podzieliliśmy na 2 części– coś dla ciała, coś dla ducha. Duchem zajmuje się kilku partnerów: Klub Hybrydy zadba o happy hour do 18:00 na piwo w cenie 4zł, bitwę DJ oraz konkursy karaoke. Nie zapomnij śledzić profil na FB i głosować na swojego faworyta – może zgarnąć cenną nagrodę! Do piwka trzeba coś zjeść, więc mamy foodtrucki z pysznym żarciem w specjalnych cenach, mamy dla Was również kody UberEATS,( 3 x 15zł ), które można wykorzystać na terenie imprezy. Apka Polski Portfel zapewni zniżkę w pobliskiej pizzerii.

  Ciałem zajmie się między innymi niezawodny AZS SGGW – musisz wziąć udział w otwartym turnieju piłki plażowej lub pograć w mini tenisa! Mamy dla Ciebie zajęcia z treningu funkcjonalnego i Zumba Fitness. W tym roku dołączyli do nas również: Spartan Race Poland, który stworzy tor ekstremalnych przeszkód oraz Strefa XL Energy Drink – w takim zestawieniu nie grozi Wam spadek formy.
  Nie zapomnieliśmy również, o tych co o ciało i duszę dbają w tym samym czasie – dzięki firmie Komputronik rozegramy 2 dniowy turniej Counter Strike oraz rozgrywkę w FIFA 2016 na konsolach.

  Wieczorem zapraszamy na koncerty gwiazd:

  2 czerwca zobaczymy miedzy innymi: LUXTORPEDA, ENEJ I GRUBSON
  3 czerwca zapraszamy na koncerty: FARBENLEHRE, CLEO I C-BOOL!

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1905 sekundy
  do góry strony