REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  27
  grudnia
  Czwartek
  godzina 20:00
  miejsce Kościół pw. Ofiarowania Pańskiego, ul. Stryjeńskich 21
  bilety Wstęp wolny

  Koncerty na Boże Narodzenie: W czwartek, 27 grudnia o godz. 20:00 zapraszamy na koncert ANDRZEJ SIKOROWSKI MAJA SIKOROWSKA z zespołem.

  Lider legendarnego zespołu Pod Budą – Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają Sikorowską przywiozą na Ursynów prawdziwie krakowską i rodzinną, bożonarodzeniową atmosferę. W wykonaniu tego wyjątkowego duetu i towarzyszącego mu zespołu wybitnych instrumentalistów, będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki oraz nawiązujące charakterem do świątecznej atmosfery piosenki z ich repertuaru.

  Andrzej Sikorowski – autor piosenek, wokalista, gitarzysta, lider Grupy Pod Budą i twórca większości jej piosenek. Napisał kilkaset utworów nagranych na kilkunastu płytach złotych i platynowych. Jest laureatem wielu nagród festiwalowych. Jego „Kap. Kap, płyną łzy”, „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa” czy „Ale to już było” dla Maryli Rodowicz, śpiewa od lat cała Polska.

  Maja Sikorowska – przez wiele lat wokalistka zespołu Pod Budą, z którym wystąpiła na wielu koncertach w Polsce, USA i Kanadzie. Śpiewa także w języku greckim (Grand Prix Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu).

  (zdjęcie: pixabay.com)

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.041 sekundy
  do góry strony