REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  kwietnia
  Wtorek
  godzina 18:00 - 21:00
  miejsce DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12B
  bilety Wstęp wolny: obowiązują zapisy

  Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów zaprasza na spotkanie w kręgu kobiet – w bezpiecznej przestrzeni, gdzie wszystkie jesteśmy sobie równe. 

  W kręgu mówimy z poziomu serca. Jest to czas na wyrażenie wszystkiego, co leży nam na sercu, otrzymując uwagę, empatię, zrozumienie, szacunek, wsparcie i inspirację. Podczas spotkania ważny jest przepływ pozytywnej energii – podczas gdy jedna z nas mówi, wszystkie inne z uważnością słuchają, nie oceniają, nie udzielają rad ani nie wtrącają się w wypowiedź. Dzięki temu krąg jest przestrzenią, w której możesz pozwolić sobie po prostu być. Z tym wszystkim co się w Twoim życiu wydarza i co Cię tworzy. Tutaj wszelkie problemy i sprawy, z którymi sobie nie radzisz są normalne i akceptowane. Tutaj radość staje się jeszcze bardziej żywa. Cokolwiek w Tobie siedzi, będziesz mogła puścić to w kręgu i odetchnąć. Wierzę, że wytworzona energia pozwoli nam zyskać wewnętrzny spokój i że każda będzie mogła przyznać, że „ma moc”.

  Być może spotkanie w kręgu będzie dla Ciebie sporym wyjściem ze strefy komfortu – oswój lęk i przyjdź, jeśli pod skórą czujesz, że to jest to, czego potrzebujesz. Możesz po prostu być, Twój wkład zależy tylko wyłącznie od Ciebie i najważniejsze, byś czuła się bezpiecznie. 

  W sali czekają materace, koce oraz świeczki, ale jeśli chcesz, możesz przynieść także swoją karimatę czy poduchę. Ważne by było Ci komfortowo. Spotkanie potrwa do 21:00 i jest bezpłatne.

  Kręgi odbywają się cyklicznie. Na krąg obowiązują wcześniejsze zapisy. Jeżeli zdecydowałaś się spędzić ten wieczór w kręgu, napisz maila na adela@nie-rzeczy.pl podając swój numer telefonu albo wyślij smsa/zadzwoń na 797 785 996 (telefon możliwy od 29 marca, wcześniej jest poza Polską). 

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.166 sekundy
  do góry strony