REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  16
  stycznia
  Czwartek
  godzina 15:30 - 17:30
  miejsce DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12B
  bilety Wstęp wolny

  Zapraszamy 16 stycznia w czwartek do udziału w Maratonie pisania projektów do budżetu obywatelskiego, który odbędzie się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b (wjazd od ul. Puławskiej). Zaangażuj się w Budżet Obywatelski - możesz decydować o tym, na co zostana wydane pieniądze i co powstanie w Twojej najbliższej okolicy, w kilku dzielnicach lub w całej Warszawie!

  Wspólnie z innymi mieszkańcami oraz przy wsparciu pracowników urzędu możesz napisać swój projekt uzyskując pomoc w wypełnieniu formularza oraz w kwestiach dotyczących rozwiązań technicznych czy oszacowania kosztów realizacji Twojej propozycji.

  Możesz zgłosić zadania inwestycyjne (np. budowa placu zabaw czy postawienie latarni), działania integracyjne na rzecz społeczności lokalnej, wydarzenie kulturalne - kino plenerowe, potańcówki, zajęcia dla dzieci, akcje sportowe, zadania z zakresu ochrony środowiska, zdrowia i pomocy społecznej, a także zadania obejmujące przestrzeń publiczną zieleń miejską. Macie naprawdę wiele możliwości!
  Liczymy na Wasze zaangażowanie!

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  Artykuł załadowany: 0.0907 sekundy
  do góry strony