REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  22
  lutego
  Sobota
  godzina 10:30
  bilety wejście płatne

  Elitarny Klub Kota Rasowego zaprasza  na Międzynarodową  Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 22/23 lutego 2020 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej UCSiR ARENA URSYNÓW przy ul. Pileckiego 122. Patronem medialnym wystawy jest portal haloursynow.pl

  Spodziewamy się gościć około 300 kotów różnych ras, które oceniane będą przez 8 międzynarodowych sędziów z: Białorusi, Czech, Finlandii, Holandii, Szwajcarii i Włoch. Zachęcamy do udziału w całej imprezie, a w szczególności, w pełnych emocji finałach Best in Show, czyli w wyborze najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.00, niedziela - godz. 15.00). W sobotę odbędzie się oddzielny Best in Show jednej z najpopularniejszych obecnie ras w Polsce – ragdolli.

  Organizując wystawy dążymy do tego, by służyły one nie tylko prezentacji piękna kotów mieszkających w naszych domach (tych rasowych i przysłowiowych dachowców), ale także kształtowaniu właściwych postaw wobec zwierząt, a przede wszystkim odpowiedzialności za nie, dlatego też w imprezie wezmą udział organizacje pozarządowe działające na rzecz bezdomnych zwierząt.

  Wystawa to nie tylko święto dla hodowców kotów, ale też i wspaniały sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc będzie nam niezwykle miło gościć rodziny razem z dziećmi. Odwiedzający będą mogli, oprócz podziwiania kocich piękności, nawiązać kontakt z hodowcami ulubionej rasy, uzyskać informacje o jej specyfice i zasadach pielęgnacji. Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym  każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.

  Przypominamy, że na wystawie obowiązuje zakaz sprzedawania kociąt!

  Wystawa czynna dla zwiedzających: 
  sobota (22.02.2020) w godz. 10.30 – 17.30
  niedziela (23.02.2020) w godz. 10.00 – 17.00

  Wystawa odbędzie się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Ursynowa.

  Bilety będą dostepne w kasie  na miejscu. Ceny biletów:
  Bilet normalny – 15.00 zł.
  Bilet ulgowy - 10.00 zł ( dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści)
  Osoby niepełnosprawne i dzieci do lat 4 – wstęp wolny

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0456 sekundy
  do góry strony