REKLAMAA1 Pizzeria105  13.11.2021 - 12.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  27
  listopada
  Sobota
  godzina 10:00

  Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach Niebieskiej Akademii Dobrych Relacji – Ursynów 2021.

  Niebieska Akademia Dobrych Relacji to działania profilaktycznoedukacyjne, które mają na celu przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Skierowane sa przede wszystkim do rodziców, dziadków oraz opiekunów dzieci (przeżywających m.in. trudności opiekuńczo – wychowawcze), zagrożonych wystąpieniem uzależnień i przemocy, którzy są mieszkańcami Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy. 

  W programie są konsultacje indywidualne, które mają za zadanie stworzyć bezpieczną przestrzeń do poszukiwań najlepszych rozwiązań dla przeżywanych trudności wychowawczych oraz nabycia nowych umiejętności, które mogą być pomocne.

  Zapis na konsultacje jest już otwarty. Zapraszamy do kontaktu z biurem Stowarzyszenia, tel. 22 499 37 33 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00, by umówić spotkanie dostępne online.

  Spotkania grupy empatycznej – grupa empatyczna trwać będzie każdorazowo 3 godziny, a odbywać się będzie online w soboty w godz. 10:00-13:00 w dniach: 

  • 10 lipca, 
  • 14 sierpnia, 
  • 11 września, 
  • 9 października, 
  • 23 października, 
  • 13 listopada, 
  • 27 listopada, 
  • 11 grudnia.

  Grupa pozwala na wymianę doświadczeń, identyfikację własnych emocji, potrzeb oraz zasobów. Tworzymy miejsce do rozwoju umiejętności autentycznej, otwartej komunikacji opartej na idei porozumienia bez przemocy. Spotkania prowadzone będą przez dwoje trenerów.

  Chęć zgłoszenia udziału przekazuje się poprzez formularz dostępny online, decyduje kolejność zgłoszeń: https://forms.gle/YGT1Q9CmqNvmemK1A

  Weekendowe warsztaty – prosimy sprawdzać informacje o dostępności warsztatów wraz z tematami i linkiem do zapisów. 

  Program finansowany jest ze środków m.st. Warszawy, na zlecenie Dzielnicy Ursynów,  realizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

  Informacje nt. programu przekazuje biuro Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” [tel. 224993733 pon.-pt. w godz. 9:00-15:00] oraz koordynator projektu – Michał Muskała m.muskala@niebieskalinia.org

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0595 sekundy
  do góry strony