REKLAMAA1 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  28
  maja
  Sobota
  godzina 10:00 - 14:00
  bilety Wstęp wolny
  Zapraszamy na ósmą edycję wydarzenia, w ramach którego będzie można wymienić zużyty i kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie na sadzonki kwiatów. Festyn odbędzie się w sobotę, 28 maja, w godz. 10.00 – 14.00, na terenie parkingu przy Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” (na tyłach Urzędu Dzielnicy Ursynów).
   
  Do wydania przeznaczonych będzie 5 tys. sadzonek kwiatów. Wydawanie kuponów odbywać się będzie do czasu wyczerpania sadzonek roślin, nie dłużej jednak niż do godziny 14.00. Wśród 5 tys. sadzonek kwiatów, znajdą się m.in. cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców, niezawodne w uprawie i stale kwitnące pelargonie i begonie. Prosimy o przyjście na wydarzenie z własnymi torbami na kwiaty.
   
  Za przekazany sprzęt każdy otrzyma kupon, który będzie można wymienić na sadzonki. 
  - mały sprzęt (np. suszarka, mikser) - 2 sadzonki
  - średni sprzęt (np. kuchenka mikrofalowa, telewizor, odkurzacz) - 4 sadzonki 
  - duży sprzęt (np. lodówka, pralka, zmywarka) - 6 sadzonek 
  - każde zużyte 20 szt. baterii - 1 sadzonka.
   
  Uczestnik może otrzymać maksymalnie 12 kuponów, dzięki którym można dokonać wymiany na 12 sadzonek kwiatów. Sprzęt niekompletny nie będzie przyjmowany do wymiany. Regulamin festynu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Ursynów https://ursynow.um.warszawa.pl/
   
  Dodatkowo, w ramach wydarzenia, każdy uczestnik (osoba, która odda elektroodpady zgodnie 
  z regulaminem) otrzyma kupon/kupony na odbiór sadzonek roślin w Centrum Handlowym Ursynów, mieszczącym się przy ul. Puławskiej 427. Wydawanie sadzonek kwiatów przez CH Ursynów będzie się odbywało na odrębnych zasadach ujętych w regulaminie CH Ursynów, dostępnym na stronie internetowej www.chursynow.pl lub na stanowisku w dniu wydarzenia. Odbiór sadzonek w CH Ursynów będzie możliwy tego samego dnia, czyli 28 maja, w godz. 10.30 – 16.00 w pasażu (w okolicy lokalu Reserved). CH Ursynów przeznaczyło do wydania 2700 sadzonek roślin.
   
  Elektroodpady odbierze partner wydarzenia ASEKOL PL, Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.
  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0895 sekundy
  do góry strony