REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  1
  lipca
  Sobota
  godzina 10:00 - 15:00
  miejsce Przed Urzędem Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61
  organizator Urząd Dzielnicy Ursynów
  bilety Wstęp wolny

  1 lipca w godz. od 10.00 do 15:00 przed Urzędem Dzielnicy Ursynów odbędzie się kolejna zbiórka krwi zorganizowana wspólnie z Klubem „Krewki Ursynów”. Patronem medialnym akcji jest portal haloursynow.pl

  W ramach obchodzonego jubileuszu, Urząd Dzielnicy Ursynów ogłosił akcję „40 litrów krwi na 40-lecie Ursynowa”. Członkowie Zarządu zapowiedzieli włączenie się do akcji.

  Klub „Krewki Ursynów” zaplanował zbiórki krwi do końca roku w terminach: 6 maja, 1 lipca, 29 lipca, 26 sierpnia, 30 września, 28 października, 25 listopada. Nawet jeśli 40 litrów krwi zostanie zebranych wcześniej, akcja będzie trwała do końca - pokażmy, że mieszkańcy Ursynowa mają szczodre serca!

  „Krew jest tym, bez czego nasz organizm nie może funkcjonować. Prawie każdy może się nią podzielić i do tego zachęcamy również naszych mieszkańców. Akcja „40 litrów krwi na 40-lecie Ursynowa” nawiązuje do naszej rocznicy i mam nadzieje, że jeszcze bardziej zmotywuje nas do podzielenia się darem, jakim jest krew” – mówi Burmistrz Dzielnicy Ursynów, Robert Kempa.

  W ciągu roku w Polsce konieczne jest dokonanie około miliona transfuzji krwi. Na krew i osocze czeka tysiące chorych. Oddając krew ratujemy życie innym. Krwiodawcą może zostać każdy zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 65 rokiem życia. Pokażmy, że potrzebujący mogą na nas liczyć!

  Klub Honorowych Dawców Krwi Dzielnicy Ursynów powstał na początku marca. Liczy ponad 50 członków. Spotkania odbywają się w naszym Ratuszu, dwa razy w miesiącu. Szczegóły dotyczące działalności klubu, dostępne są na stronie: www.krewkiursynow.pl

    

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0543 sekundy
  do góry strony