REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  8
  czerwca
  Sobota
  godzina 11:00 - 18:00
  miejsce Kopa Cwila - Park im. Romana Kozłowskiego
  bilety Wstęp wolny

  W ramach atrakcji sportowych organizowanych w czasie Dni Ursynowa zapraszamy w sobotę, 8 czerwca w godz. 11:00 - 18:00 na piknik "Wybij Nudę".

  Na pikniku skorzystać będzie można m.in. z następujących atrakcji:

  • Archery Tag: ​Archery Games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Przeżyj na własnej skórze niezapomnianą przygodę i weź udział w walkach łuczników.
  • Dmuchane Kule - Bubble Football: Idealne połączenie ekstremalnej zabawy i bezpieczeństwa. Kulki Bumper Ball pozwalają wykonywać niestworzone akrobacje i zapewniają mnóstwo niezapomnianych wrażeń
  • Zestaw unikalnych gier podwórkowych z całego świata: roste zasady, zero stresu i czysta przyjemność zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Do Waszej dyspozycji będą takie gry jak: Molkky, Bule, Kubb, Giga Jenga, Ladder Golf, Connect four czy Corn hole.
  • Spikeball: to gra zespołowa w której nie potrzebujesz boiska, jest dynamiczna i zarazem rekreacyjna. port przypomina bowiem bardziej skłaniającą do wygłupów podwórkową zabawę, niż wymagającą poświęceń dyscyplinę Zaletą tego sportu jest to, że nie wymaga ani wielkiej sportowej formy, ani długiego wprowadzania w skomplikowane reguły
  • Speedball: pomysł gry w speed-ball narodził się w Egipcie w drugiej połowie XX wieku. Początkowo był traktowany jako trening koordynacji i refleksu dla tenisistów. Jednak dzięki niewielkim wymaganiom sprzętowym i wielkiej frajdzie jaką sprawia granie, szybko przekształcił się w nowy, odrębny sport. W skrócie: Specjalne rakietki służą do odbijania piłki zawieszonej na łańcuchu.
  • YOU.FO jest zupełnie nową koncepcją sportu. Polega na rzucaniu i łapaniu aerodynamicznego krążka przy użyciu specjalnie zaprojektowanych kijków na odległość 10-30 metrów. Wymaga koncentracji, siły, zręczności i współpracy. Podstawowe umiejętności są łatwe do opanowania, jednak YOU.FO oferuje wiele możliwości rozwoju na polu techniki czy wymyślania nowych koncepcji gier.
  • Akademia W Gruncie Ruchu
  • Stanowisko do gry w kapsle
  • Longboard i Trickboard: wpadajcie ze swoim sprzętem ale i na miejscu do dyspozycji będą longboardy. Instruktor pokaże co można wyczyniać na deskach z kółkami. Animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
  • Slackline: specjaliści ds. równowagi i balansu utworzą dla Państwa strefę złożoną ze Slackline (stelaż z rozłożoną taśmą równolegle do ziemi) oraz trickboardów (Deska na specjalnym wałku). Doskonała okazja do rozwoju poczucia równowagi jak i poprawę kondycji, samopoczucia i zdrowia poprzez zabawę i nowe doświadczenia.
  • Warsztaty taneczne: taniec to piękny sposób na rozwój kreatywności jak i koordynacji. Doskonała zabawa, będąca nieodłączną częścią zajęć, w połączeniu z wiedzą merytoryczną i pełnym profesjonalizmem daje gwarancję świetnie spędzonego czasu z czołowymi polskimi tancerzami tańców ulicznych.
  • Freestyle Frisbee: frisbee to nie tylko rzucanie dyskiem ale też kręcenie, podrzucanie, podbijanie i łapanie na przeróżne sposoby! Na pikniku spotkanie zawodowców w improwizacji z dyskiem, którzy z przyjemnością nauczą Was nie jednej sztuczki!

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  Artykuł załadowany: 0.0534 sekundy
  do góry strony