REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  16
  września
  Sobota
  godzina 09:00
  miejsce Park Przy Bażantarni
  bilety Wstęp wolny
  REKLAMA

  Jest sobota - jest Parkrun. Dołącz do setek tysięcy biegających w tym samym dniu, o tej samej porze ludzi na całym świecie!

  Biegi o tej nazwie popularne są w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Rosji, Australii, Nowej Zelandii, Singapurze, USA i RPA, a od 2011 roku także w Polsce. Czym się charakteryzuje i wyróżnia ten bieg od setek innych? Najważniejsze założenia to:
  - zawsze w sobotę o godz. 9.00,
  - zawsze dystans 5 km,
  - zawsze w parku lub na terenach rekreacyjnych,
  - zawsze z pomiarem czasu,
  - zawsze za darmo

  Oraz, co chyba najistotniejsze – dla każdego – bowiem dystans 5 km mogą pokonać zarówno doświadczeni biegacze, jak i osoby zupełnie początkujące, które nie mają doświadczenia w biegach zorganizowanych i dla których bieg na dystansie 5 km musi być przeplatany marszem.

  Nieważny jest poziom sportowy uczestników, lecz chęć aktywnego spędzenia czasu w parku wśród osób, które podzielają sportowe hobby. Jest to także doskonała okazja, aby wyrwać się ze świata wirtualnego i w prawdziwej rzeczywistości poznać prawdziwych, pełnych pasji ludzi.

  Trasa ursynowskiego parkrun wiedzie wokół uroczego Parku Przy Bażantarni, a miejsce startu i mety umiejscowione jest w okolicy skateparku. Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich sympatyków biegania oraz wolontariuszy, którzy pomagają w organizacji przedsięwzięcia i dzięki którym start w cotygodniowej imprezie jest nieodpłatny.

  Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji ( link ) a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie!

  Parkrun jest w całości organizowany przez wolontariuszy. Jeżeli chcesz wesprzeć organizację biegów odwiedź sekcję Wolontariusze i wyślij swoje zgłoszenie na adres warszawa-ursynowwolontariusze@parkrun.com

    

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0315 sekundy
  do góry strony