REKLAMAA1 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  25
  stycznia
  Sobota
  godzina 09:00
  miejsce Park Przy Bażantarni
  bilety zapisy

  Jest sobota - jest Parkrun. Dołącz do setek tysięcy biegających w tym samym dniu, o tej samej porze ludzi na całym świecie! Na Ursynowie możesz pobiegać w Parku Przy Bażantarni. Start o godz. 9:00!

  Biegi Parkrun popularne są w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Rosji, Australii, Nowej Zelandii, Singapurze, USA i RPA, a od 2011 roku także w Polsce. Czym się charakteryzuje i wyróżnia ten bieg od setek innych? Najważniejsze założenia to:

  • zawsze w sobotę o godz. 9.00,
  • zawsze dystans 5 km,
  • zawsze w parku lub na terenach rekreacyjnych,
  • zawsze z pomiarem czasu,
  • zawsze za darmo

  Dystans 5 km mogą pokonać zarówno doświadczeni biegacze, jak i osoby zupełnie początkujące, które nie mają doświadczenia w biegach zorganizowanych i dla których bieg na dystansie 5 km musi być przeplatany marszem. 

  Nieważny jest poziom sportowy uczestników, lecz chęć aktywnego spędzenia czasu w parku wśród osób, które podzielają sportowe hobby. Jest to także doskonała okazja, aby wyrwać się ze świata wirtualnego i w prawdziwej rzeczywistości poznać prawdziwych, pełnych pasji ludzi.

  Trasa poprowadzona jest wokół Parku Przy Bażantarni jako 3 niepełne okrążenia. Start znajduje się na ścieżce na południowo-wchodnim rogu skrzyżowania Al. KEN i ul Przy Bażantarni (obok skateparku). Po starcie trasa biegnie na południe wzdłuż Al. KEN aż do kamienia-pomnika. Za kamieniem-pomnikiem (ścieżka rowerowa) trasa skręca w lewo w Al. Kasztanową i biegnie wzdłuż ul. Jeżewskiego aż do skrętu w lewo w ul. Rosoła. Następnie trasa biegnie wzdłuż ul. Rosoła do końca a następnie skręca w lewo i bieg po chodniku wzdłuż ul. Przy Bażantarni aż do Al. KEN. Meta znajduje się za kościołem przed drzewem "wrośniętym" w chodnik.

  Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich sympatyków biegania oraz wolontariuszy, którzy pomagają w organizacji przedsięwzięcia i dzięki którym start w cotygodniowej imprezie jest nieodpłatny. W związku z tym, że będziemy biec po terenie ogólnodostępnym prosimy koniecznie zapoznać się z zasadami bezpieczeństwaUłatwi to życie wszystkim użytkownikom chodników i ścieżek, które będziemy pokonywać.

  Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie!

  W przypadku odwołania biegu odpowiednia informacja opublikowana zostanie z wyprzedzeniem w sekcji NowościZainteresowani mogą też korzystać z  Fanpage akcji na Facebook-u

  Parkrun jest w całości przeprowadzany przez wolontariuszy. Jeżeli chcesz wesprzeć organizację biegów odwiedź sekcję Wolontariusze i wyślij swoje zgłoszenie na adres warszawa-ursynowwolontariusze@parkrun.com​ 

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0885 sekundy
  do góry strony