REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  1
  stycznia
  Poniedziałek
  godzina 09:00
  miejsce Park Przy Bażantarni
  bilety Wstęp wolny
  REKLAMA

  W tym roku, wzorem innych krajów parkrun Polska postanowił po raz pierwszy zorganizować dodatkowe świąteczne edycje parkrun. W wielu krajach cieszą się one dużą popularnością. Dodatkowe edycje odbędą się także na Ursynowie w drugi dzień świąt (wtorek 26 grudnia) oraz w Nowy Rok (poniedziałek 1 stycznia). Start jak zawsze w Parku Przy Bażantarni o godz. 9:00

  Celem parkrun jest popularyzacja regularnej aktywności fizycznej. W parkrun bardziej liczy się udział, a nie wynik, dlatego biegi przeznaczone są dla wszystkich - zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają regularną aktywność, chcą zadbać o zdrowie i poprawić swoją kondycję fizyczną. W ramach parkrun można biec, truchtać, a także maszerować.

  Udział w parkrun jest bezpłatny i wymaga jedynie zarejestrowania się na stronie http://www.parkrun.pl/rejestracja oraz posiadania i wydrukowania indywidualnego kodu uczestnika nadanego podczas rejestracji. Biegi organizowane są przez wolontariuszy rekrutujących się spośród uczestników. Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. 

  Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej. Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć tutaj:
  http://www.parkrun.pl/warszawa-ursynow/

  Po biegu chętni uczestnicy i wolontariusze spotykają się na wspólnej kawie w Me Gusta Cafe Kabaty. Za okazaniem kodu osobistego parkrun otrzymać mogą 5% rabatu. Obok kawiarni jest dogodny parking i stacja metro Kabaty.

  Specjalne świąteczno-noworoczne edycje parkrun na Ursynowie:
  https://www.facebook.com/events/1844731795569006/
  https://www.facebook.com/events/375622386217559/

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.047 sekundy
  do góry strony