REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  września
  Sobota
  godzina 09:00

  Parkrun to bezpłatne biegi na dystansie 5 km przeznaczone dla każdego bez względu na wiek czy też kondycję, organizowane w każdą sobotę o 9.00. Na Ursynowie bieg odbywa się w Parku Przy Bażantarni.

  Celem inicjatywy jest promocja aktywności fizycznej w formie dogodnej dla uczestników oraz znoszenie barier w dostępie do sportu powszechnego. Dodatkowo parkrun ma na celu integrację lokalnych społeczności oraz zaangażowanie społeczne mieszkańców. Parkrun to globalna inicjatywa skupiająca miliony uczestników w wielu krajach. Nasze spotkania organizowane są cyklicznie w ponad 2000 lokalizacji na świecie, a parkrun Warszawa-Ursynów jedną z ponad 80 lokalizacji w Polsce i kilku w Warszawie. Biegamy w naszym parku co tydzień od 2015 roku. 

  Zapraszamy do pokonania trasy marszem, truchtem lub biegiem. A jeśli 5 km dla Ciebie to za dużo, to zostań naszym wolontariuszem. Dołącz do nas w sobotę w Parku Przy Bażantarni!

  Szczegółowe informacje na stronie.

  Czym jest parkrun Warszawa-Ursynów?

  To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

  Kiedy organizowany jest parkrun?

  W każdą sobotę o 9:00 przez cały rok.

  Gdzie odbywają się spotkania parkrun?

  Miejsce organizacji spotkania to Park przy Bażantarnii. Więcej informacji nt. trasy znajdziesz w sekcji trasa.

  Ile kosztuje udział w parkrun?

  Nic – udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy nie zapomnieć wydrukować i przynieść ze sobą nadanego w ramach rejestracji Indywidualnego Kodu Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj - BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

  Jak szybko muszę pokonać trasę?

  Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.

  Weź udział również jako wolontariusz!

  parkrun organizowany jest przez samych uczestników. Zachęcamy do wsparcia organizacji naszych spotkań w charakterze wolontariusza. Zgłoś się adres warszawaursynow@parkrun.com i wesprzyj naszą społeczność.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.097 sekundy
  do góry strony