REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  17
  maja
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  Zapraszamy na kolejny Seans Familijny na Ursynowie! 17 maja o godz. 18.00 w Multikino Ursynów przy al. KEN 60, rozpocznie się pokaz filmu pt. „Bella i Sebastian 3″. 

  Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

  Karty wstępu:
  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu (dla dziecka i dla opiekuna) na film Bella i Sebastian 3, w terminie 11–13 maja wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl .W tytule e-maila wpisz BELLA oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 14 maja otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 16 maja sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 16 maja w godz. 17.00–19.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail na to samo wydarzenie, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

   

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0654 sekundy
  do góry strony