REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  kwietnia
  Wtorek
  godzina 18:30
  miejsce Urząd Dzielnicy, al. KEN 61
  bilety Wstęp wolny

  Przewodniczący Komisji Inwestycji Komunalnych i Transportu Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy Tomasz Krasowski zaprasza na posiedzenie Komisji 24 kwietnia o godz. 18.30 w sali im. J.U Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

  Jednocześnie Urząd Dzielnicy Ursynów przypomina, że od 13.04.2018 r. nastąpiła zmiana organizacji ruchu obejmująca ul. Relaksową na odcinku Wąwozowa – Rosnowskiego. Ulica Relaksowa na tym odcinku zostanie zamknięta dla ruchu w obydwu kierunkach z wyłączeniem dojazdu do posesji znajdujących się przy tej ulicy. Zamknięta zostanie również ul. Rosnowskiego.

  Czasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała przez około miesiąc, a wykonawca inwestycji podejmie starania, aby prace były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców i użytkowników tej ulicy. Ponadto wykonawca deklaruje, że będzie podejmował działania mające na celu przyspieszenie uruchomienia nowej nitki ul. Relaksowej, gdy tylko będą takie możliwości techniczne, co pozwoli na przywrócenie ruchu ul. Rosnowskiego.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0703 sekundy
  do góry strony