REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  lipca
  Sobota
  godzina 08:00 - 13:00

  Pierwsza edycja najdłuższego wyścigu kolarskiego non-stop w Polsce wystartuje z Warszawy, a konkretnie z parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 lipca 2021 roku, a zawodnicy będą startować od godz. 8:00 do 13.00. Trasa wyścigu biegnie wzdłuż granicy Polski i ma w sumie 3600 kilometrów i 30 000 metrów przewyższenia. 

  Wydarzenie patronatem objął burmistrz Ursynowa. Start honorowy odbędzie się na terenie parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów, a odprawa zawodników w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Podczas wydarzenia Urząd Dzielnicy Ursynów udostępni teren parkingu wszystkim podmiotom związanym ze sportem i rekreacją rowerową. Będzie możliwość wystawienia nieodpłatnie swojego stoiska. Zainteresowanych prosimy o kontakt: sport@ursynow.pl 

  O wyścigu RAP

  Trasa Race Around Poland jest jedna i daje każdemu możliwość zmierzenia swoich możliwości. Minimalny dystans do ukończenia wyścigu to 300 km, z metą na pierwszym punkcie kontrolnym, w Hrubieszowie. Wyścig można ukończyć po dowolnej wielokrotności 300 km, bo tak rozmieszczone są punkty kontrolne.

  RAP to połączenie dwóch światów – maratonów ze wsparciem i bez wsparcia. Obie opcje są dostępne. Można także jechać solo albo w sztafecie złożonej z rodziny, przyjaciół lub pracowników firmy. Limit na ukończenie pełnego dystansu solo to 12 dni, a w sztafecie 8 dni.

  RAP Challenge 300

  Wyścig ma inspirować nie tylko doświadczonych kolarzy, ale każdego, kto chce podjąć wyzwanie. Krótszą trasę – RAP Challenge 300 – można pokonać także solo lub w sztafecie. To wyścig z trasą 300 km, ze startem i metą w Warszawie, oraz limitem 24 h.

  Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: https://racearoundpoland.pl/pl

  (foto: pixabay.com)

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0621 sekundy
  do góry strony