REKLAMAA1 QCLINIQUE 22.11.2021 - 21.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  26
  listopada
  Piątek
  godzina 20:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60

  Zapraszamy na bezpłatny, przedpremierowy pokaz filmu „Dom Gucci”, w reżyserii R. Scotta. Seans odbędzie się 26 listopada (piątek), o godz. 20.00, w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać w dniach 18 - 22 listopada.

  „Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta to opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami. „Blichtr, chciwość, seks, moda i ekskluzywna galanteria skórzana – czego więcej można chcieć?” – pisał Michael Gross („Model”) o książce, na której oparto scenariusz filmu. 

  To historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.

  W rolach głównych wystąpili Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino i Jeremy Irons. 

  Bezpłatne karty wstępu:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Dom Gucci należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie internetowej w terminie 18 - 22 listopada. 

  Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 23 listopada wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 25 listopada można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze), od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w Urzędzie 25 listopada, od godz. 16.00.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0121 sekundy
  do góry strony