REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  czerwca
  Czwartek
  godzina 20:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Zapraszamy wszystkich na seanse filmowe dla dorosłych z Budżetu Obywatelskiego. Na projekt BP zagłosowało 4 753 osób. Z wyjątkiem wakacji, w każdym miesiącu będzie można obejrzeć jeden film dla dorosłych. Obowiązują bezpłatne karty wstępu – losowane spośród e-mailowych zgłoszeń.  Projekcja filmów będzie się odbywała w Multikinie Ursynów (al. KEN 60).

  Film:ROCKETMAN (Wlk. Brytania, 2019. Reż. Dexter Fletcher).

  Opis filmu: Historia życia Eltona Johna ukazująca artystę od jego najmłodszych lat w Królewskiej Akademii Muzycznej po długoletnią współpracę z autorem tekstów, Berniem Taupinem. Rocketman to biograficzny film muzyczny oparty na życiu muzyka Eltona Johna. Film wyreżyserował Dexter Fletcher a scenariusz napisał Lee Hall. W roli Eltona Johna występuje Taron Egerton. Film nosi tytuł piosenki Eltona Johna z 1972 r. „Rocket Man”.

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film

  ROCKETMAN, w terminie 7-9 CZERWCA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl

  W tytule e-maila wpisz ROCKETMAN oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 10 czerwca otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 12 czerwca sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 12 czerwca od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Rocketman w dniu 13.06.2019 r.

  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Bezpłatne seanse filmowe dla dorosłych, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.2252 sekundy
  do góry strony