REKLAMAA1-FortSłużew-20-05----31-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  15
  marca
  Piątek
  godzina 20:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują karty wstępu

  Zapraszamy wszystkich na seanse filmowe dla dorosłych z Budżetu Partycypacyjnego. Na projekt BP zagłosowało 4 753 osób. Z wyjątkiem wakacji, w każdym miesiącu będzie można obejrzeć jeden film dla dorosłych. Obowiązują bezpłatne karty wstępu – losowane spośród e-mailowych zgłoszeń.  Projekcja filmów będzie się odbywała w Multikinie Ursynów (al. KEN 60).

  „Kurier” (Polska 2019, reż. Władysław Pasikowski, scenariusz: Władysław Pasikowski, Sylwia Wilkos).

  Nowa produkcja w reżyserii Władysława Pasikowskiego jest osadzonym w realiach II wojny światowej filmem szpiegowskim, pełnym napięcia i zwrotów akcji. Po brawurowo przedstawionej historii Jacka Stronga, Władysław Pasikowski sięga po kolejną postać historyczną, by na podstawie jej losów stworzyć pełne akcji, emocjonujące dzieło. „Kurier” opowiada o burzliwych i pełnych napięcia wydarzeniach z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego z czasów II wojny światowej, kiedy pełnił funkcję kuriera AK. W tytułową rolę warszawskiego kuriera wcielił się Philippe Tłokiński. Partneruje mu Patrycja Volny oraz francuska aktorka Julie Engelbrecht. W pozostałych rolach występują: Grzegorz Małecki jako Generał Bor-Komorowski, Michael Terry jako Winston Churchill, Rafał Królikowski jako Gen. Stanisław Tatar, Mirosław Baka jako Gen. Tadeusz Pełczyński, Zbigniew Zamachowski jako Gen. Antoni Chruściel, Adam Woronowicz jako płk. Kazimierz Iranek Osmecki, Tomasz Schuchardt jako Kazimierz Wolski, Sławomir Orzechowski jako Stanisław Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz jako Gajowy, Martin Butzke jako Steiger, Nico Rogner jako Witze oraz Jan Frycz.

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film KURIER, w terminie 8-10 MARCA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl

  W tytule e-maila wpisz KURIER oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 11 marca otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 13 marca sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 13 marca od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Kurier w dniu 15.03.2019 r.

  ZASADY UCZESTNICTWA W PROJEKCIE:

  1. Projekt skierowany jest wyłącznie do osób dorosłych.

  2. Bezpłatne karty wstępu na seans będzie można zamówić poprzez zgłoszenie na adres kino.kultura@ursynow.pl, w tytule e-maila wpisując TYTUŁ FILMU oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od PIĄTKU do NIEDZIELI poprzedzającej dany seans.

  3. Jednej dorosłej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na ten sam seans, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  4. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  5. W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart, zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione e-mailem w PONIEDZIAŁEK poprzedzający seans.

  6. Osoby, które otrzymają odpowiedź e-mailową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość, w terminach podanych w przesłanej informacji.

  7. Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona we ŚRODĘ poprzedzającą seans o godz. 10.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.

  8. Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów we ŚRODĘ od godz. 16.00.

  9. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam, poprzedzone są prelekcją.

  10. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

  Kontakt: tel. 22 443 72 45, www.ursynow.pl

   

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0752 sekundy
  do góry strony