REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  30
  maja
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują karty wstępu

  Jeszcze więcej bezpłatnych filmów dla dzieci. Zapraszamy na trzecią odsłonę seansów filmowych z budżetu partycypacyjnego. Obowiązują bezpłatne karty wstępu – losowane spośród e-mailowych zgłoszeń. Szczegóły dystrybucji kart wstępu, terminy i tytuły filmów poniżej.

  Seans:
  30 MAJA (czwartek), godz. 18.00, ALADYN, (USA, 2019), reż. Guy Ritchie
  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart.

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film ALADYN, w terminie 24 – 26 maja wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl . W tytule e-maila wpisz ALADYN oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.
  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 27 maja otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.
  Nie zostałeś wylosowany? 29 maja sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 29 maja od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Bezpłatne Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. Kraina cudów w dniu 10.05.2019 r.

  ZASADY UCZESTNICTWA W PROJEKCIE:
  1. Karty wstępu przysługują wyłącznie dziecku wraz z opiekunem. 
  2. Bezpłatne karty wstępu na seans będzie można zamówić poprzez zgłoszenie na adres kino.kultura@ursynow.pl, w tytule e-maila wpisując TYTUŁ FILMU oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od PIĄTKU do NIEDZIELI poprzedzającej dany seans. 
  3. Jednej dorosłej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na ten sam seans, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu. 
  4. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę. 
  5. W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart, zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione e-mailem w PONIEDZIAŁEK poprzedzający seans. 
  6. Osoby, które otrzymają odpowiedź e-mailową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość, w terminach podanych w przesłanej informacji. 
  7. Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona we ŚRODĘ poprzedzającą seans o godz. 10.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. 
  8. Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów we ŚRODĘ od godz. 16.00. 
  9. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam, poprzedzone są prelekcją. 
  10. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.054 sekundy
  do góry strony