REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  26
  września
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikino Ursynów
  bilety bezpłatne karty wstępu

  Zapraszamy na kolejną odsłonę seansów filmowych dla dzieci z budżetu partycypacyjnego. Obowiązują bezpłatne karty wstępu – losowane spośród e-mailowych zgłoszeń. Szczegóły dystrybucji kart wstępu, termin i tytuł filmu poniżej.

  26 września, godz. 18.00 – film LILIANA PĘDZIWIATR (Niemcy, 2019), reż. Joachim Masannek.Multikino Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 60.

  11-letnia Liliana potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Jest to jednak wielka tajemnica, o której nikt nie powinien wiedzieć, poza rodzicami. Jej szczególny talent spowodował w przeszłości wystarczająco dużo kłopotów i zmusił rodzinę do przeprowadzki. Lilli przysięga, że zachowa swój sekret w tajemnicy, jednak dowiaduje się, że jej zdolności są teraz bardzo potrzebne. Złodziej porwał słoniątko – Ronniego z lokalnego ZOO. Dziewczynka za wszelką cenę chce go uratować. Rozpoczyna się niebezpieczna przygoda, bo Liliana musi przechytrzyć złodziei zwierząt.

  https://www.filmweb.pl/film/Liliana+Pędziwiatr-2018-810026

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film LILIANA PĘDZIWIATR, w terminie 20-22 WRZEŚNIA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl 
  W tytule e-maila wpisz LILIANA oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.
  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 23 września otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.
  Nie zostałeś wylosowany? 25 września sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane              25 września od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!
  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Bezpłatne Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. Liliana Pędziwiatr w dniu 26.09.2019 r.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.04 sekundy
  do góry strony