REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  19
  lutego
  Wtorek
  godzina 20:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują karty wstępu

  W związku z żałobą narodową, projekcja filmu "Planeta Singli 3", realizowana w ramach Bezpłatnych Seansów Filmowych dla Dorosłych na Ursynowie, została przesunięta z 15 lutego, na wtorek, 19 lutego.

   

  Zapraszamy wszystkich na bezpłatne seanse filmowe dla dzieci i dorosłych w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019. W tym roku będzie to aż 30 seansów kinowych. Z wyjątkiem wakacji, w każdym miesiącu będzie można obejrzeć dwa filmy dla dzieci i jeden dla dorosłych. 

  Jak zawsze, obowiązują bezpłatne karty wstępu, które są losowane spośród e-mailowych zgłoszeń. Szczegóły dystrybucji kart wstępu podane są poniżej. Tym razem zapraszamy na film dla dorosłych:

  15 LUTEGO (piątek), godz. 20.00, wieczór powalentynkowy:
  P
  LANETA SINGLI 3,
  reż. Sam Akima, Michał Chaciński, scen. Sam Akina, Jules Jones.  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart.

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film PLANETA SINGLI 3, w terminie 8-10 LUTEGO wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl.

  W tytule e-maila wpisz PLANETA oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 11 lutego otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Nie zostałeś wylosowany? 13 lutego sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 13 lutego od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Planeta Singli 3 w dniu 15.02.2019 r.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  Artykuł załadowany: 0.0597 sekundy
  do góry strony