REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  stycznia
  Czwartek
  godzina 20:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują karty wstępu

  Zapraszamy wszystkich na bezpłatne seanse filmowe dla dzieci i dorosłych w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019. W tym roku będzie to aż 30 seansów kinowych. Z wyjątkiem wakacji, w każdym miesiącu będzie można obejrzeć dwa filmy dla dzieci i jeden dla dorosłych. 

  Jak zawsze, obowiązują bezpłatne karty wstępu, które są losowane spośród e-mailowych zgłoszeń. Szczegóły dystrybucji kart wstępu podane są poniżej. Tym razem zapraszamy na film dla dorosłych:

  24 STYCZNIA (czwartek), godz. 20.00
  ZABAWA, ZABAWA,
  reż. Kinga Dębska, scen. Kinga Dębska, Mika Dunin. 


  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart.

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film ZABAWA, ZABAWA, w terminie 11-13 STYCZNIA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl. W tytule e-maila wpisz ZABAWA oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 14 stycznia otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Nie zostałeś wylosowany? 16 stycznia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 16 stycznia od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. Zabawa, zabawa w dniu 17.01.2019 r.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0588 sekundy
  do góry strony