REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  grudnia
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują bezpłatne karty wstępu

  Kolejna projekcja filmowa z cyklu: SEANSE FAMILIJNE NA URSYNOWIE. Tym razem będzie to film pt.” Grinch”. (USA, 2018, reż. Yarrow Cheney, Scott Mosier). Projekcja odbędzie się w Multikinie Ursynów (al. KEN 60).

  Opis filmu: Grinch znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony stwór Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu (dla dziecka i dla opiekuna) na film GRINCH, w terminie 7-9 grudnia wyślij zgłoszenie na adres:  kino.kultura@ursynow.pl .

  W tytule e-maila wpisz KIEŁ oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 10 grudnia otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 12 grudnia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 12 grudnia od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse familijne na Ursynowie, pokaz filmu pt. Grinch w dniu 13.12.2018 r.

  (zdjęcie: pixabay.com)

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0599 sekundy
  do góry strony