REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  23
  stycznia
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują bezpłatne karty wstępu

  Serdecznie zapraszamy na kolejny bezpłatny seans filmowy dla dzieci, wyświetlany w Multikinie Ursynów (al. KEN 60).  Tym razem zobaczycie film pt. Doktor Dolittle (USA, 2020. Reż. Stephen Gaghan).

  Opis: Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami. W wyprawie towarzyszyć mu będzie młoda, pewna siebie uczennica oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwa gorylica, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego słonia
  oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

  WSTĘP NA PODSTAWIE BEZPŁATNYCH KART

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film DOKTOR DOLITTLE, w terminie 17-19 STYCZNIA wyślij zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl

  W tytule e-maila wpisz DOLITTLE oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 20 STYCZNIA otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 22 stycznia sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 10.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 22 stycznia od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E-mail wysłany w innym terminie (dzień, godzina) niż podany w informacji nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego e-maila. W przypadku wysłania więcej niż jeden e-mail, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. DOKTOR DOLITTLE w dniu 23.01.2020 r.

  5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

  6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse filmowe dla dzieci,  obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

  7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.

  8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0843 sekundy
  do góry strony