REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  6
  grudnia
  Czwartek
  godzina 15:00
  miejsce Dzienny Dom Pobytu w OPS, ul. Cybisa 7
  bilety Wstęp wolny

  Fundacja METAMORFOZY serdecznie zaprasza do  Dziennego Domu Pobytu w OPS (ul. Cybisa 7) na spektakl muzyczny w wykonaniu ursynowskich seniorów, z piosenkami retro do tekstów Magdaleny Samozwaniec, ujętych w przewrotnej sztuce pod tytułem „Belle vue. Bo życie jest piękne”.

  Spektakl wieńczy realizację zadania publicznego realizowanego przez Fundację Metamorfozy. Projekt polega na przeprowadzeniu zajęć aktorskich dla ursynowskich seniorów pod pieczą i przy wsparciu profesjonalistów, a następnie przygotowaniu spektaklu muzycznego z udziałem wszystkich uczestników w stylu retro, w oparciu o teksty Magdaleny Samozwaniec i jest składową całorocznego zadania publicznego pod nazwą „Zadbaj o siebie – życie zaczyna się po 60″, dofinansowanego ze środków m.st. Warszawy – Urzędu Dzielnicy Ursynów.

  „Magdalena Samozwaniec z niezwykłym humorem potrafiła wytropić i opisać paradoksy codzienności, finezyjnie ukazać obłudę i hipokryzję oraz dostrzec pozytywne aspekty w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Jej wybrane teksty oraz dobrane do nich klimatyczne piosenki retro będą kanwą przedstawienia”.

  Wstęp wolny.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0531 sekundy
  do góry strony