REKLAMAA1-FortSłużew-20-05----31-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  7
  grudnia
  Piątek
  godzina 17:00
  miejsce Dom Kultury „Stokłosy”, ul. Lachmana 5
  bilety obowiązują bezpłatne karty wstępu

  Fundacja METAMORFOZY serdecznie zaprasza do  Domu Kultury „Stokłosy” (ul. Lachmana 5) na spektakl muzyczny w wykonaniu ursynowskich seniorów, z piosenkami retro do tekstów Magdaleny Samozwaniec, ujętych w przewrotnej sztuce pod tytułem „Belle vue. Bo życie jest piękne”.

  Spektakl wieńczy realizację zadania publicznego realizowanego przez Fundację Metamorfozy. Projekt polega na przeprowadzeniu zajęć aktorskich dla ursynowskich seniorów pod pieczą i przy wsparciu profesjonalistów, a następnie przygotowaniu spektaklu muzycznego z udziałem wszystkich uczestników w stylu retro, w oparciu o teksty Magdaleny Samozwaniec i jest składową całorocznego zadania publicznego pod nazwą „Zadbaj o siebie – życie zaczyna się po 60″, dofinansowanego ze środków m.st. Warszawy – Urzędu Dzielnicy Ursynów.

  „Magdalena Samozwaniec z niezwykłym humorem potrafiła wytropić i opisać paradoksy codzienności, finezyjnie ukazać obłudę i hipokryzję oraz dostrzec pozytywne aspekty w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Jej wybrane teksty oraz dobrane do nich klimatyczne piosenki retro będą kanwą przedstawienia”.

  Wejściówki na spektakl w dniu 07.12.2018 r. do odebrania w Domu Kultury Stokłosy.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0537 sekundy
  do góry strony