REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  7
  października
  Piątek
  godzina 19:00

  Zapraszamy serdecznie do DOK Ursynów na spektakl 7.10. na godz. 19.00, wstęp bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc. 

  Obsada: ZOFIA NOWAKOWSKA, KRZYSZTOF KWIATKOWSKI, EWA BOROWICZ
  Akompaniament : PIOTR WROMBEL

  Przedstawiamy Państwu opowieść z przeszłości. Mogła się ona wydarzyć pomiędzy dwiema wielkimi wojnami. Mogło być dwoje ludzi, reżyser teatralny i dziewczyna niezwykłego talentu. Mogła być Warszawa… hah Warszawa akurat na pewno była. W tym czasie tak niezwykłym, kiedy miasto się budziło do życia, tętniło, iskrzyło się feerią barw, smaków i zapachów, mogło się zdarzyć spotkanie. Przekonajcie się sami, jaki los zesłało im życie. Nie wszystko będzie kolorowe jak diabelski młyn w wesołym miasteczku, bo historia zawiera tajemnice, a tajemnice zwykle są mroczne.

  Spektakl interaktywny, którego elementami są wizualizacje obrazów i zdjęć z okresu międzywojennego oraz piosenki śpiewane na żywo przez aktorów. Wśród piosenek znajdą się największe  przeboje lat ’20 i ’30 , takie jak : „Ta ostatnia niedziela”, „Już taki jestem zimny drań”, „Miłość ci wszystko wybaczy” i inne.

  Spektakl realizowany pod patronatem Krakowskiej Fundacji Teatralnej, w ramach programu Kultura-Interwencje Edycja 2022 ze środków NCK. Czas trwania: ok. 1 h

  W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt pod nr. tel. 22 1255602 do 03.10.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0866 sekundy
  do góry strony