REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  6
  grudnia
  Piątek
  godzina 19:00
  miejsce Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122
  organizator AZSPW
  bilety Bilety: trybuny dolne 35 zł, ulgowy 25 zł trybuny górne:  25 zł, ulgowy 25 zł

  6 grudnia AZS Politechnika Warszawska w Arenie Ursynów podejmie Transfer Bydgoszcz.  Po serii meczów z rywalami z górnej półki Inżynierów czeka spotkanie z ostatnim zespołem w tabeli.

   

  - Porażki z czołowymi polskimi zespołami siedzą w naszych głowach. Musimy się wreszcie przełamać - zapowiada trener Jakub Bednaruk. - Drużyna z Bydgoszczy słabo zaczęła sezon, ale z każdą kolejnym tygodniem jest coraz silniejsza. Na pewno jej nie zlekceważymy - dodaje.

   

  O sile Transferu stanowi rozgrywający Paweł Woicki, który jeszcze niedawno grał dla AZS Politechniki Warszawskiej. - W stolicy czułem się świetnie, ale nie chciałem przeszkadzać Jurajowi Zaťko i Maciejowi Stępniowi - uśmiecha się Woicki. - Kibicuję Inżynierom w każdym meczu z wyłączeniem tego z Transferem. 6 grudnia sentymentów nie będzie - twierdzi.

   

  W sezonie 2013/2014 PlusLigi Politechnika w Arenie Ursynów jeszcze nie przegrała. - To hala, w której niemal codziennie trenujemy, czujemy się więc tam jak w domu. Zwłaszcza przy wspaniałym dopingu naszych kibiców - mówi trener Jakub Bednaruk.

   

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.3788 sekundy
  do góry strony