REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  stycznia
  Sobota
  godzina 17:00
  miejsce Wypożyczalnia 34 (Biblioteka na Zielonym Ursynowie), ul. 6 Sierpnia 23
  bilety Wstęp wolny
  REKLAMA

  W sobotę, 13 stycznia o godz. 17:00 zapraszamy na muzyczne spotkanie karnawałowe z Małgorzatą Lewińską. Spotkanie poprowadzi Marcin Michrowski. Wstęp wolny!

  W 1996 roku ukończyła warszawską PWST. Rok później została nagrodzona wyróżnieniem pozaregulaminowym na XVIII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W 1998 roku na XIX Przeglądzie została również nagrodzona wyróżnieniem.

  Debiutowała w spektaklu „Cyrano” na scenie Teatru Komedia w Warszawie. W 1998 roku była aktorką wrocławskiego Teatru nr 12, zaś w latach 2001–2002 ponownie występowała na deskach Teatru Komedia. Popularność telewizyjną przyniosła jej rola Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w komediowym serialu „Lokatorzy” oraz jego spin-offie „Sąsiedzi”

  Wzięła udział w pierwszej edycji programu „Jak oni śpiewają” emitowanego w telewizji Polsat. Jest Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Nowotwory Mózgu. W programie "Szymon Majewski Show" parodiowała Małgorzatę Foremniak, Edytę Górniak, Ewę Kopacz oraz Grażynę Szapołowską.

  W bibliotece zaprezentuje piosenki z tekstem: kabaretowe, musicalowe, przedwojenne, francuskie, a także te chwytające za serce.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0273 sekundy
  do góry strony