REKLAMAA1 ARENA Restaurant (G4) 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  10
  stycznia
  Niedziela
  godzina 12:00 - 14:00
  miejsce Restauracja "Szara Eminencja Ursynów", ul. Romera 4
  organizator Miasto Ursynów, Nasz Ursynów, Smart City Warsaw
  bilety Wstęp wolny

  Zapraszamy na ursynowski Maraton Pisania Projektów do Budżetu Partycypacyjnego na rok 2017. Maraton jest oddolną inicjatywą mieszkańców mającą na celu zachęcenie naszych sąsiadów do skorzystania z możliwości decydowania o naszej wspólnej przestrzeni.

  W ramach inicjatywy obywatelskiej, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców oraz w trosce o naszą wspólną przestrzeń chcielibyśmy zachęcić Państwa do składania projektów. Spotkajmy się w sympatycznej restauracji Szara Eminencja, gdzie będziecie mogli Państwo skorzystać z porad oraz złożyć swój projekt korzystając z Internetu. Maraton jest też świetną okazją, aby uzyskać dość szybko i sprawnie podpisy poparcia pod swoimi projektami.

  Sondując potrzeby mieszkańców oraz rozmawiając z nimi „na ulicy” podczas promocji swoich projektów i zbierania podpisów poparcia pod nimi, zauważyliśmy, że koncepcja maratonu jest potrzebna, dlatego zdecydowaliśmy się na jego organizację. Projekty można składać tylko do 15 stycznia 2016 roku, a dotychczas na Ursynowie złożony został jeden projekt. Jest to kolejny powód, aby mobilizować mieszkańców do uczestnictwa w tym procesie w każdy możliwy sposób. Ponadto miła atmosfera w niedzielne popołudnie sprzyjać będzie rozmowom o społeczeństwie obywatelskim i przyszłości naszej dzielnicy.

  Maraton odbywa się pod merytorycznym patronatem Grupy na Facebooku Budżet partycypacyjny w Dzielnicy Ursynów.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0714 sekundy
  do góry strony