REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  4
  października
  Niedziela
  godzina 12:00 - 16:00
  bilety Wstęp wolny

  4 października w godzinach 12.00 – 16.00 na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbędzie się kolejna, ostatnia już, Wielka Garażówka Warszawska. Uwaga! Nowy termin wyprzedaży został przesunięty z 25 października. 

  Bemowo, Ochota, Targówek, Praga-Południe i Ursynów – w tych dzielnicach odbywa się Wielka Garażówka Warszawska. Pierwsza wyprzedaż miała miejsce na Bemowie 9 sierpnia. Ta na Ursynowie będzie ostatnią. Udział dla wystawców oraz odwiedzających jest bezpłatny. Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego.

  Garażówki skierowane są do tych, którzy chcą sprzedać nieużywane już przedmioty oraz do tych, którzy chcą wybrać się na zakupy i zapolować na okazje. A znaleźć można na prawdę wszytko: zabawki, przedmioty gospodarstwa domowego, książki, buty, ubrania, elektronikę, biżuterię, dodatki i wiele innych dóbr.

  Niezwykłość garażówek polega na tym, że jednym pozwalają pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, innym dają możliwość nabycia niezbędnych przedmiotów. Trend obecny od jakiegoś czasu w stolicy ciągle się rozwija. Wspiera ideę życia w duchu eko i zero waste, ale to nie wszystko. Wyprzedaże garażowe są również okazją do spotkań sąsiedzkich. Uczestnicy mogą miło spędzić czas oraz poznać swoich sąsiadów. W garażówkach biorą udział całe rodziny! Wszystkie wydarzenia są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Przez cały czas trwania, w wyznaczonym i oznakowanym miejscu dostępny będzie tłumacz języka migowego oraz asystent osoby niepełnosprawnej.

  Ilość miejsc dla sprzedających, z uwagi na obostrzenia w związku z COVID-19, jest ograniczona. Ponieważ wydarzenie cieszy się dużą popularnością, warto zgłosić się wcześniej. Zapisy odbywają się przez formularz dostępny  TUTAJ  W razie pytań, organizatorzy proszą o kontakt drogą e-mailową:targiartandmore@gmail.com  lub 508 107 041.

  Organizatorem wyprzedaży jest Miasto Stołeczne Warszawa oraz firma Art and More. Projekt finansowany jest ze środków budżetu obywatelskiego.

  REGULAMIN GARAŻÓWKI

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0653 sekundy
  do góry strony