REKLAMAA1-DPD—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  14
  listopada
  Czwartek
  godzina 18:00
  bilety bezpłatne karty wstępu

  TYDZIEŃ SENIORA NA URSYNOWIE. Koncert na ekranie ANDRÉ RIEU – ZATAŃCZYMY? w Multikino Ursynów, al. KEN 60. Wystąpi Orkiestra Johanna Straussa – światowej klasy śpiewacy, w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca

  Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”.

  W tym koncercie maestro wraz ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, światowej klasy sopranami, triem tenorów oraz gośćmi specjalnymi ożywia walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André. Czas: 190 min.

  BEZPŁATNE KARTY WSTĘPU DO ODBIORU W URZĘDZIE DZIElNICY URSYNÓW W DNIU 13.11 OD GODZ. 14.00

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0611 sekundy
  do góry strony