REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  15
  grudnia
  Sobota
  miejsce hala przy ul. Koncertowej 4
  bilety Wstęp wolny

  W weekend, 15-16 grudnia zapraszamy na URSYNÓW CUP - turniej dla najlepszych, młodych piłkarzy. Patronem medialnym wydarzenia jest portal haloursynow.pl

  Do Warszawy przyjadą zawodnicy kategorii wiekowej U-12 z akademii piłkarskich Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, Śląska Wrocław, Arki Gdynia, Cracovii, Widzewa Łódź, Stadionu Śląskiego Chorzów, a także białoruskiego FC Mińsk. Na Ursynowie dołączą do nich miejscowi z Legii, Polonii oraz gospodarze turnieju z SEMP-a.

  W sobotę turniejowe mecze zaczynają się już o godz. 7:45 i potrwają do późnego wieczora. Dziewięcioosobowe drużyny z rocznika 2007 rozegrają w tym dniu mecze w dwóch grupach. W niedzielę zespoły rywalizować będą w systemie pucharowym. Finał rozegrany zostanie ok. godz. 13:00. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na kryty obiekt przy ul. Koncertowej 4. Tradycyjnie na kibiców będą czekać niespodzianki, m.in. wybrane mecze „na żywo” będzie komentował sam Dariusz Szpakowski.

  Organizatorem XVIII URSYNÓW CUP jest KS SEMP. Patroni instytucjonalni: Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Partner główny: Lotnisko Chopina w Warszawie. Sponsorzy: m.st. Warszawa, Zina, SpaceFactory, TT Bud, Start Hotel Aramis. Patroni medialni: TVP3, RDC, Piłka Nożna, Passa, HaloUrsynów.

   Link do turnieju: https://www.facebook.com/Ursyn%C3%B3w-Cup-441732829558255/

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0637 sekundy
  do góry strony