REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  marca
  Piątek
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  organizator Urząd Dzielnicy Ursynów
  bilety Wstęp wolny: bezpłatne karty wstępu na spektakl KLIMAKTERIUM 2 czyli Menopauzy Szał będzie można zamówić poprzez zgłoszenie na adres bilety.kultura@ursynow.pl , w tytule e-maila wpisując KLIMAKTERIUM oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od 18 marca od godz. 9.00 do 20 marca.
  REKLAMA

  Spektakl teatralny KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ

  Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska

  Obsada:

  Pamela – Elżbieta Jodłowska
  Malina   Joanna Jeżewska

  Zosia  Elżbieta Okupska
  Angela – Dorota Wierzbicka

  Czas trwania spektaklu: 140 minut (1 przerwa)

   

  Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już niemłodych, ale jakże młodych.

  Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Brakuje Krychy, za to pojawia się obdarzona liryczną duszą Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam zaczyna się zabawa!

  Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. To prawdziwa terapia śmiechem, kojąca i skuteczna. „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają!

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0418 sekundy
  do góry strony