REKLAMAA1-OrganicMarket--20-03----19-04-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  18
  marca
  Poniedziałek
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  URSYNOWSKI KALEJDOSKOP KULTURALNY:
  zapraszamy do Multikina Ursynów (ul. KEN 60) na spektakl pt. „Cudotwórca”.

  Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski
  Przekład: Elżbieta Jasińska
  Scenografia, kostiumy: Marta Dąbrowska-Okrasko

  Obsada:
  Adam Ferency - Frank
  Anna Gajewska – Grace
  Henryk Niebudek – Teddy

  Historia trzech osób: Franka – uzdrowiciela, Grace – jego żony oraz impresaria Teddy’ego. Od lat wędrują razem po zapomnianych irlandzkich wioskach, dając nobliwe przedstawienia. Za pomocą tajemnych zaklęć i fantastycznych mocy Frankowi czasem udaje się przywrócić zdrowie chorym. Czasem dokonuje cudów. Zwierzenia trójki bohaterów odsłaniają dzieje tych ludzi, skomplikowane mechanizmy wzajemnych układów, zależności, uczuć. Mówią prawdę – każdy swoją, ale wraz z kolejnym wyznaniem, dostrzegamy różnice w odtwarzanych wydarzeniach i przeżyciach. Wystarczy przecież pominąć jakieś zdarzenie, a obraz życia wygląda zupełnie inaczej. „Cudotwórca” to pięknie napisana historia o miłości, przyjaźni, oddaniu, poświęceniu. Także o chęci zysku, o niewytłumaczalnej mocy umysłu i cudach. Czy jeśli mocno w coś wierzymy, mamy szansę na cud? A co jeśli mimo ogromnej wiary, cud się nie stanie?
  Czas trwania spektaklu: 90 min. (bez przerwy)

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na spektakl teatralny CUDOTWÓRCA, w terminie 6 – 10 MARCA wyślij zgłoszenie na adres: bilety.kultura@ursynow.pl

  W tytule e-maila wpisz CUDOTWÓRCA oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby która będzie odbierać karty wstępu.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 11 marca otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną osobę.

  Nie zostałeś wylosowany?

  16 marca sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna na facebook.com/ursynow.pl oraz wywieszona w Urzędzie od godz. 12.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 17 marca od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie, niż podany w informacji, nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na to samo wydarzenie, żadne ze zgłoszeń nie będzie brało udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Ursynowski Kalejdoskop Teatralny, spektakl pt. Cudotwórca w dniu 18.03.2019 r.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1(kobieta)-TOSIA.PL--12-03----11-04-2019
  Artykuł załadowany: 0.0549 sekundy
  do góry strony