REKLAMAA1-AUCHANDirect-19-02----20-03-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  20
  marca
  Środa
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  URSYNOWSKI KALEJDOSKOP TEATRALNY:
  zapraszamy do Multikina Ursynów (al. KEN 60) na spektakl pt. „Ludzie inteligentni. Czyli kto kocha ten błądzi”.

  Reżyseria: Olaf Lubaszenko
  Scenografia: Justyna Woźniak
  Kostiumy: Tomasz Jacyków
  Muzyka: Szymon Wysocki

  Obsada: 

  Renata Dancewicz
  Izabela Kuna
  Magdalena Stużyńska
  Szymon Bobrowski
  Bartłomiej Kasprzykowski

  Olaf Lubaszenko
  Krystyna Czubówna (głos)

  Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko wytłumaczy?”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

  Czas trwania spektaklu: 90 min. (bez przerwy)

  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na spektakl teatralny LUDZIE INTELIGENTNI, w terminie 6 – 10 MARCA wyślij zgłoszenie na adres: bilety.kultura@ursynow.pl

  W tytule e-maila wpisz LUDZIE oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby która będzie odbierać karty wstępu.

  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 12 marca otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną osobę.

  Nie zostałeś wylosowany?

  16 marca sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna na facebook.com/ursynow.pl oraz wywieszona w Urzędzie od godz. 12.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 17 marca od godz. 16.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!

  1. E- mail wysłany w innym terminie, niż podany w informacji, nie będzie brany pod uwagę.

  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na to samo wydarzenie, żadne ze zgłoszeń nie będzie brało udziału w losowaniu.

  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Ursynowski Kalejdoskop Teatralny, spektakl pt. Ludzie Inteligentni w dniu 20.03.2019 r.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0378 sekundy
  do góry strony