REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  marca
  Wtorek
  godzina 19:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  W dniach 11 – 18 marca mieszkańcy Ursynowa - w ramach trzeciej już edycji Ursynowskiego Kalejdoskopu Teatralnego - będą mieli okazję obejrzeć spektakle teatralne a także spotkać się z aktorami i ludźmi teatru. Przygotowano ofertę zarówno dla widzów dorosłych jak i dzieci.

  We wtorek, 13 marca o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt. LUNCH O PÓŁNOCY (Multikino Ursynów, al. KEN 60).  Wstęp na podstawie bezpłatnych kart - jak je zdobyć, przeczytać możesz poniżej.

  autor: Jakub Przebindowski

  reżyseria: Jakub Przebindowski
  kostiumy: Anna Czyż
  scenografia: Witek Stefaniak
  choreografia: Anna Głogowska

  Wystąpią:
  Joanna Kurowska
  Anna Oberc
  Piotr Gąsowski
  Paweł Królikowski

  Lunch o Północy to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje. W szesnastą rocznicę ślubu Roman zaprasza do swojego jeszcze niewykończonego domu poznaną przez internetowy portal parę, by urządzić wspólne frywolne party. Tajemnicze spotkanie ma być niespodzianką i prezentem dla jego żony Barbary. Nieoczekiwany zwrot akcji sprawia, że do ich nowego lokum trafiają niewłaściwi ludzie. Omyłkowe spotkanie staje się pretekstem do opowieści o małżeńskich związkach, miłości, seksie i marzeniach, głęboko skrywanych w naszej podświadomości.

  Czas trwania spektaklu: 2 godz. (1 przerwa).

  KARTY WSTĘPU:
  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na spektakl teatralny LUNCH O PÓŁNOCY, w terminie 26 LUTEGO – 4 MARCA wyślij zgłoszenie na adres: bilety.kultura@ursynow.pl .
  W tytule e-maila wpisz LUNCH O PÓŁNOCY oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby która będzie odbierać karty wstępu.
  Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, 5 marca otrzymasz e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierzesz na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli nie możesz przyjść osobiście, upoważnij pisemnie do odbioru inną osobę.

  Nie zostałeś wylosowany? 9 marca sprawdź, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w Informacji Głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów od godz. 9.00. Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdane 9 marca od godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy.

  UWAGA!
  1. E- mail wysłany w innym terminie, niż podany w informacji, nie będzie brany pod uwagę.
  2. Jedna osoba może wysłać maksymalnie jeden e-mail. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila na to samo wydarzenie, żadne ze zgłoszeń nie będzie brała udziału w losowaniu.

  Ursynowski Kalejdoskop Teatralny to jeden z najbardziej popularnych i najwyżej ocenianych cykli kulturalnych, jakie stworzono w obecnej kadencji samorządu. W tegorocznej edycji zwiększono liczbę spektakli oraz zaproszono najpopularniejszych aktorów, w tym legendy polskiego teatru: Jerzego Trelę oraz Piotra Fronczewskiego.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1(kobieta)-TOSIA.PL--12-03----11-04-2019
  Artykuł załadowany: 0.0477 sekundy
  do góry strony